Conducător de echipă / Team Leader
Viatel

16 Сентября 2024

Căutăm un Conducător de echipă / Team Leader talentat și experimentat pentru a se alătura echipei noastre dinamice. Rolul implică coordonarea unei echipe de vânzări și asigurarea îndeplinirii obiectivelor stabilite, gestionarea eficientă a resurselor și dezvoltarea continuă a membrilor echipei.

Responsabilități principale:

  • Coordonarea și supravegherea echipei de vânzări, asigurând realizarea planurilor de vânzări.
  • Monitorizarea și gestionarea indicatorilor cheie: Conversie, Leads, Clienți, Vânzări.
  • Gestionarea disciplinei și calității activității echipei.
  • Elaborarea și optimizarea scripturilor și procedurilor de lucru pentru operatori.
  • Pregătirea și analiza rapoartelor intermediare și finale.

Cerințe:

  • Studii superioare.
  • Cunoașterea limbilor română și rusă la nivel avansat.
  • Minimum 1 an de experiență în managementul vânzărilor sau într-un rol similar.
  • Abilități avansate de utilizare a calculatorului (Word, Excel).
  • Inițiativă, responsabilitate și abilitatea de a lucra în echipă.
  • Experiență anterioară în gestionarea unui call-center de vânzări este un avantaj.

Oferim:

  • Pachet salarial competitiv, cu bonusuri atractive.
  • Angajare conform Codului Muncii al Republicii Moldova.
  • Oportunități de dezvoltare profesională și de avansare în carieră.
  • Un mediu de lucru modern și confortabil.
  • Program de lucru: Luni-Vineri, 09:00 – 18:00.

Noi nu vindem, noi ajutăm clienții să cumpere!

Dacă ești pasionat de vânzări și îți dorești să conduci o echipă de profesioniști într-un mediu de lucru plăcut și provocator, te invităm să aplici trimițând CV-ul tău la adresa: hr@viatelbpo.com sau nu ezita și contactează-ne la nr. 060 668 003.

E-mail: hr@viatelbpo.com
060668003

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть