Conducător auto cu bus personal

hr solutions

23 октября 2024

Кишинев, Чеканы
От 1 года
От 20 000 До 22 000 MDL
Полный день
Любое образование
На территории работодателя

Suntem în căutare de:

Despre companie
Noi suntem un magazin dedicat jucăriilor și seturilor educaționale pentru copii, precum și produselor de papetărie. Căutăm o persoană pasionată care să se alăture echipei noastre.

Descrierea jobului

  • Transportul de mărfuri în raza mun. Chișinău și pe teritoriul republicii;
  • Gestionarea documentației de însoțire;
  • Descărcarea mărfurilor transportate la client.

Cerințe pentru candidat

  • Deținerea unui microbuz personal cu bază lungă, medie, fie de marfă, fie mixt;
  • Deținerea certificatului de competență;
  • Permis de conducere pentru categoriile „B” și „C”;
  • Capacitatea de a lucra cu documentația de însoțire;
  • Cunoștințe bune a orașului Chișinău și raioanele republicii;
  • Eficiență, dorința de a lucra într-un ritm dinamic și disponibilitatea de a-și asuma răspunderea materială pentru mărfurile transportate.

Oferim

  • Salariu de la 20.000 lei;
  • Pachet social complet;
  • Grafic L-V, de la 9:00-18:00, S - 9-16;
  • Acces la rețeaua corporativă de telefonie mobilă;
  • Compensarea cheltuielilor pentru combustibil.

Așteptăm CV-ul tău cu denumirea funcției „Conducător auto” la: info@hrsolution.md sau ne apelați la 069708302.

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Crafti • 25 октября 2024, Кишинев

Отправить CV
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Неверный телефон

Неверный email

Ознакомьтесь с условиями обработки персональных данных

Есть CV на сайте? Вход

Выберите вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть