Casier

Casier

Ce oferim?

  • Salariu competitiv în funcție de rezultatele obținute + % din vânzări; (10 000 lei - 16 000 lei net);
  • Echipă tânără, mediu de lucru plăcut;
  • Cursuri gratuite de formare și instruire;
  • Reducere pentru cumpărături la AZART;
  • Posibilitate de a alege să activezi lângă cel mai apropiat magazin de casa ta.

Regim de lucru:

  • Muncă în ture, 3 peste 3 (15 zile pe lună).

Responsabilități:

  • Gestionarea vânzărilor la casă (scanare, încasare bani, eliberare bon fiscal);
  • Elaborarea documentelor de mișcare internă/ documentelor de ieșire (facturi fiscale);
  • Încasarea mijloacelor bănești la finele zilei;
  • Completarea registrului de casă în conformitate cu cerințele de reglementare.

Cerințe:

  • Cunoașterea limbii române și ruse;
  • Persoană energică, comunicativă, receptivă;
  • Experiența de lucru în acest domeniu va constitui un avantaj.

HAI SĂ NE CUNOAȘTEM!!!
Expediază acum CV-ul la adresa de e-mail: hr@azart.md, cu indicarea postului.
Pentru informații suplimentare nu ezitați să ne contactați la numărul de telefon: 061 033 522.

E-mail: hr@azart.md
Telefon: 061 033 522

Другие вакансии этой компании

Hamal (Depozit)

7 Сентября 2024

Programator 1 C

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть