Casier | Casieră în Magazin de Piese Auto

FIND JOB MD

16 октября 2024

La FIND JOB MD, ne dedicăm conectării profesioniștilor talentați cu oportunitățile de carieră perfecte. Misiunea noastră este de a facilita procesul de recrutare și de a crea parteneriate de lungă durată între companii și candidați.

Locație: Chișinău, Republica Moldova, str. Vadul lui voda 21/2

Responsabilități:

  • Încasarea corectă a banilor și gestionarea tranzacțiilor cu clienții.
  • Asigurarea unui serviciu clienți de înaltă calitate prin răspunsuri prompte și politicoase.
  • Gestionarea stocului de produse și actualizarea sistemului de inventar.
  • Preluarea și procesarea comenzilor de la clienți.
  • Colaborarea eficientă cu colegii pentru menținerea unei atmosfere de lucru plăcută și eficiente în magazin.

Cerințe:

  • Experiență anterioară într-o poziție similară sau în servicii clienți este apreciată.
  • Abilități bune de comunicare și lucrul în echipă.
  • Atenție la detalii și capacitate de gestionare a numerarului.
  • Cunoștințe de bază în utilizarea computerului și a sistemelor informatice.
  • Orientare către rezultate și capacitatea de a lucra sub presiune.

Beneficii:

  • Salariu competitiv 10000 lei netto și bonusuri în funcție de performanță.
  • Oportunități de dezvoltare și avansare în cadrul companiei.
  • Mediu de lucru plăcut și dinamic într-un domeniu în continuă expansiune.

Cum să aplicați: Pentru a aplica, vă rugăm să trimiteți CV-ul dvs. actualizat la adresa de email sau să aplicați direct în magazin la adresa menționată mai jos.

Adresa: Magazinul Piese Auto AUTOFORMULA
Str. Vadul lui Vodă 21/2, Chișinău

Contact: Pentru mai multe informații, sunați la numărul de telefon: 078444488 sau trimiteți un email la: findjobmd@mail.ru

E-mail: findjobmd@mail.ru
078444488

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть