Бухгалтер / Contabil(ă) Junior

Крупная современная компания объявляет конкурc на вакансию:

Responsabilități:

  • inregistrarea si prelucrarea documentelor in 1C;
  • banca: transferuri in moneda nationala si valuta straina,introducerea operatiunilor bancare in 1C;
  • verificarea corectitudinii reflactarii operatiunilor aferente casierii;
  • inventarierea blanchetelor de stricta evidenta;
  • evidenta decontarilor cu furnizorii si cumparatori, evidenta datoriilor si creantelor;
  • îndeplinirea sarcinilor stabilite de contabilul șef.

Cerințe față de candidat:

  • dorință de a lucra și de a învăța;
  • studii de profil;
  • se poate fara experienta
  • cunoașterea programului 1C 8,WORD,EXCELL;
  • atenție la cifre, responsabilitate, punctualitate;
  • cunoașterea limbii române.

Oferim:

  • angajare oficială în cîmpul muncii după încheierea cu succes a perioadei de probă de 3 luni;
  • pachet social integral;
  • salariu motivant și plătit fără întîrzieri;
  • un loc de muncă dotat cu tot instrumentarul necesar într-un birou confortabil (situat în sectorul Botanica al capitalei).
  • Program de lucru: 08.30-17.30 (de luni pînă vineri).

Чем нужно заниматься

  • обработка  первичных документов в 1С
  • банк: платежи в национальной и иностранной валютах,ввод банковских выписок в 1С
  • проверка правильности ведения кассовых операций
  • учет БСО
  • учет взаиморасчетов с клиентами и поставщиками, учет дебиторских и кредиторских задолженностей
  • выполнение заданий, полученных от главного бухгалтера

Наши требования к кандидату

  • Желание работать и обучаться;
  • Образование  профильное;
  • можно без опыта
  • Внимательность к цифрам,пунктуальность. настойчивость, ответственность;
  • Знание программы 1С8; WORD, EXCELL;
  • Знание румынского языка в пределах ведения документооборота.

Мы предлагаем

  • График работы с 08.30 ч до 17.30 ч (суб/воскр выходные);
  • Благоустроенное рабочее место в офисе (нижняя Ботаника);
  • Официальное трудоустройство, полный соц.пакет; своевременная и достойная оплата труда по результатма собеседования;
  • Испытательный срок 3 месяца.

Свое резюме с желаемым окладом отправляйте по е-mail: contabil@cheton.md.

E-mail: contabil@cheton.md
022811916 / 069294642

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо