Bucătar

Samurai

18 октября 2024

Samurai Sushi angajează:

Bucătar

Prietenii îți zic că ai mâini de aur și ție-ți place să gătești? Vino cu noi în echipa Samurai Sushi Moldova, cea mai mare rețea națională de bucate japoneze. Hai să gătim împreună acele sushi pe care toți le-au îndrăgit!

Vei primi aici:

  • Salariu stabil și plătit la timp, mai multe detalii afli la interviu);
  • Instruire completă și cursuri de perfecționare în prepararea rețetelor japoneze;
  • Posibilități de creștere în carieră.

Responsabilități:

  • Pregătirea bucatelor din meniu conform instrucțiunilor;
  • Curățarea mediului de lucru conform instrucțiunilor.

Cerințe:

  • Abilitate de a fi prietenos și a lucra în echipă;
  • Abilitatea de a fi organizat, stăruitor și energic;
  • Experiența în domeniul este un avantaj însă Nu este obligatorie.

Pentru a programa un interviu și a primi detalii suplimentare puteți apela la 068339093.

Telefon de contact: 068339093
E-mail: budaiananastasia@gmail.com

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Неверный телефон

Неверный email

Ознакомьтесь с условиями обработки персональных данных

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Выберите вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть