Bucătar în tura de noapte

Gustomania

16 октября 2024

Angajăm:

Gustomania își mărește echipa!
Dacă ești pasionat de gătit și îți dorești să lucrezi într-un mediu prietenos, te așteptăm să ni te alături!

Grafic de lucru: Ture 3/3, de la 20:00 la 07:00
Salariu motivant: De la 9500 lei, achitat lunar
Beneficii: Alimentație gratuită și bonusuri o dată la două luni
Mediu de lucru: Colectiv prietenos și posibilități de promovare în funcție

Cerințe:

  • Experiență de 3-6 luni în domeniu
  • Dorință de a lucra într-un ritm accelerat
  • Respectarea strictă a regulilor de siguranță alimentară

Responsabilități:

  • Prepararea micului dejun și supelor
  • Gestionarea rapidă și eficientă a comenzilor

Dacă te regăsești în această descriere și vrei să faci parte din echipa noastră, te așteptăm să ne contactezi la numărul 076056143 sau ne poți transmite CV la adresa contact@gustomania.md!

E-mail: contact@gustomania.md
Telefon: 076056143

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть