Bucătar fast-food (com. Stăuceni)

Rogob carne si mezeluri

23 октября 2024

ROGOB te provoacă la un nou job!

Căutăm oameni pasionaţi de arta culinară!

Responsabilităţile tale:
  • Realizarea preparatelor culinare conform rețetelor și standartelor stabilite;
  • Intocmirea necesarului de mărfuri şi produse specifice pentru bucătărie, în conformitate cu lista de preparate;
  • Recepţionarea şi gestionarea mărfurilor şi a produselor specifice activităţii;
  • Controlul şi verificarea calităţii materiilor prime şi a produselor finite;
Сe aşteptăm:
  • Studii medii sau medii de specialitate;
  • Experienţă profesională - avantaj;
  • Cunoştinţe privind tehnologia culinară, normelor şi regulilor de igienă şi tehnicilor de păstrare a alimentelor şi produselor culinare;
  • Abilitatea de a lucra în echipă;
  • Responsabilitate, punctualitate, orientare către client;
Ce oferim:
  • carieră în una dintre cele mai mari companii producătoare din țară;
  • salariu competitiv;
  • training-uri în domeniul de activitate;
  • mediu de lucru dinamic și interactiv.
Dacă te-ai regăsit în cele descrise mai sus, expediază-ne CV-ul cu specificarea funcției pentru care aplici, la adresa: hr@rogob.md sau contactează-ne la 060 300 433.

Te așteptăm cu drag în echipa Rogob!

E-mail: hr@rogob.md
Telefon: 060 300 433

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Неверный телефон

Неверный email

Ознакомьтесь с условиями обработки персональных данных

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Выберите вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть