Brand manager
Orhei-Vit

16 Сентября 2024

Compania Orhei-Vit, lider în industria de conserve din Moldova, caută un brand manager talentat și ambițios pentru a se alătura echipei noastre. Dacă ai pasiune pentru marketing și dorința de a dezvolta și consolida branduri, vom fi bucuroși să te avem printre noi!

Responsabilități:

  • Elaborarea și implementarea strategiilor de promovare a brandurilor companiei.
  • Analiza pieței și a mediului concurențial, identificarea de noi oportunități pentru creștere.
  • Coordonarea activității cu agențiile de publicitate, desfășurarea campaniilor publicitare.
  • Crearea și gestionarea conținutului pentru diverse canale de comunicare.
  • Menținerea și dezvoltarea imaginii brandurilor pe piață.
  • Gestionarea bugetului activităților de marketing.

Cerințe:

  • Studii superioare în domeniul marketingului, managementului sau specialități conexe.
  • Experiență de lucru ca brand manager sau pe un post similar de cel puțin 3 ani.
  • Cunoștințe profunde ale pieței FMCG (Fast-Moving Consumer Goods).
  • Experiență în lansarea și promovarea cu succes a produselor.
  • Abilități analitice și de comunicare excelente.
  • Cunoașterea instrumentelor de marketing digital.

Oferim:

  • Salariu competitiv și sistem de bonusuri.
  • Oportunități de creștere și dezvoltare profesională.
  • Lucru într-o echipă prietenoasă și profesionistă.
  • Condiții moderne de muncă și acces la instrumente inovatoare.

Dacă ești gata să accepți provocarea și să contribui la dezvoltarea unui brand de top din Moldova, trimite CV-ul la adresa de email hr@orhei-vit.com.

Alătură-te Orhei-Vit și devino parte din povestea noastră de succes!

La interviu vor fi invitaţi doar candidaţii selectaţi.

E-mail: hr@orhei-vit.com

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть