Betoniști

PAINT SERVICE

16 октября 2024

ANUNT DE RECRUTARE:

Betoniști

Angajăm echipă de betoniști cu experieță. Căutăm profesioniști dedicați, capabili să lucreze eficient în echipă și individual, pentru proiecte de construcții diverse.

Responsabilitățile echipei de betoniști include:

  • pregătirea cadrului de armare
  • turnarea betonului în cofraje
  • finisarea suprafețelor betonate
  • monitorizarea procesului de întărire și respectarea normelor de sănătate și securitate în muncă

Obligațiile postului "Echipa de betoniști" includ:

  • turnarea și finisarea suprafețelor de beton
  • respectarea normelor de siguranță în timpul lucrului
  • utilizarea corectă a echipamentelor și sculelor de construcții
  • menținerea curățeniei la locul de muncă

Beneficii:

  • Salariu competitiv și bonusuri de performanță
  • Echipament de protecție și unelte de înaltă calitate
  • Oportunități de avansare profesională și cursuri de specializare
  • Asigurare de sănătate și pachet social extins

Condiții de muncă:

  • Grafic stabil de muncă;
  • Echipament de protecție și de lucru de înaltă calitate;
  • Salariu se negociază la angajare în funcție de calificare și experiență, și este ajustată in dependență de volumul de lucru/proiect.

Contactati-ne pentru mai multe detalii.

E-mail: silviatriboi.pnt@gmail.com
Telefon: 068288821

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть