Barista la Buiucani (str. Creanga)

Coffee Varka

18 Сентября 2024

Angajăm:

Noi suntem în căutarea unui barista pasionat și dedicat care să se alăture echipei noastre.

Dacă ești tânăr, energic și dorești să te dezvolți într-un mediu dinamic atunci postul dat este pentru tine!

Noi oferim:

  • Program de lucru 7:00-21:00, 2/2
  • Salariu competitiv de la 700 lei
  • Mediu de lucru plăcut și dinamic
  • Oportunități de dezvoltare și avansare în cadrul companiei

Responsabilități:

  • Servirea clienților cu promptitudine și amabilitate
  • Pregătirea și servirea băuturilor calde și reci conform standardelor companiei
  • Încasarea corectă a plăților și gestionarea casieriei
  • Menținerea curățeniei și igienei în zona de lucru
  • Asigurarea respectării normelor de siguranță și de igienă

Cerințe:

  • Experiență anterioară în domeniul de barman, barista, casier în domeniul alimentației publice reprezintă un avantaj
  • Abilități excelente de comunicare și interacțiune cu clienții
  • Capacitatea de a lucra eficient într-un mediu aglomerat
  • Atitudine pozitivă și orientare către rezolvarea problemelor
  • Cunoașterea limbii române și a limbii ruse este obligatorie

Salariu achitat la timp săptămânal.

Detalii la telefon: 079046486, 060420083.

Telefon:
079046486, 060420083

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть