Asistent director

Uniforma Ta

28 сентября 2024

Angajăm:

Principalele responsabilități:

  • Plasarea comenzilor in producere;
  • Controlul executării comenzilor in timp cu producerea;
  • Organizarea activității de livrare a comenzilor;
  • Asigurarea corespondenței documentelor;
  • Asistență în organizarea lucrului de zi cu zi
  • Asistență în planificarea și organizarea a lucrului pe interior.

Cerințe:

  • Cunoașterea limbilor rusă și română;
  • Permis de conducere (nu este obligatoriu);
  • Abilități bune de lucru pe calculator;
  • Activitate, inițiativă, rapiditate, abilitatea de a lucra în echipă;
  • Abilități analitice,organizatorice;
  • Disponibilitate pentru o muncă dinamică.

Condiții:

  • Angajare oficială;
  • Pachet social complet;
  • Program de lucru luni-vineri de la 9:00 la 18:00;
  • Instruire și dezvoltare pe cheltuiala companiei;
  • Loc de muncă bine echipat într-un birou confortabil în centrul orașului;
  • Salariu decent, fără întârzieri;
  • Colectiv prietenos și energic.

Ești pregătit pentru un nou loc de muncă interesant? Atunci trimite-ți CV-ul la e-mailul: echipamenteuniversale@gmail.com

Dacă mai ai întrebări sau vrei să clarifici ceva - sună la numărul 079586990

E-mail: echipamenteuniversale@gmail.com
Telefon: +37379586990

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть