Asistent Director General & Recruiter
Imperlux

20 Сентября 2024

Suntem în căutarea unui Asistent Director General & Recruiter talentat!

Cine suntem?

Suntem o companie dinamică, orientată spre performanță continuă, specializată în comercializarea materialelor pentru acoperiș și producerea gardurilor. Ne extindem echipa și căutăm o persoană motivată, organizată și cu abilități excepționale de recrutare pentru a ocupa funcția de Asistent Director General, cu atribuții suplimentare în recrutare.

Ce vei face?

Ca Asistent Director General, vei oferi suport în gestionarea activităților zilnice și vei contribui activ la procesele decizionale și administrative ale companiei. În calitate de Recruiter, vei fi responsabil(ă) de atragerea și selectarea celor mai talentați candidați, contribuind la creșterea echipei noastre cu profesioniști de top.

Responsabilitățile tale vor include:

  • Oferirea de suport administrativ Directorului General (organizarea întâlnirilor de afaceri, gestionarea agendei, corespondenței și documentației);
  • Participarea la proiecte speciale și colaborarea cu departamentele interne pentru implementarea acestora;
  • Gestionarea întregului proces de recrutare: publicarea anunțurilor, screening-ul candidaților, interviuri și semnarea ofertelor de angajare;
  • Dezvoltarea și gestionarea unei baze de date cu potențiali candidați;
  • Asigurarea unei experiențe plăcute pentru candidați, de la primul contact până la angajare.

Profilul ideal:

  • Studii superioare finalizate (domeniile resurse umane, economie sau drept constituie un avantaj);
  • Experiență de minimum 2 ani în funcții similare;
  • Abilități organizatorice excelente, atenție la detalii și capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic;
  • Foarte bune abilități de comunicare și relaționare;
  • Capacitatea de a gestiona mai multe sarcini simultan și de a respecta termenele limită;
  • Cunoștințe avansate de MS Office (Word, Excel, PowerPoint);
  • O atitudine pozitivă, flexibilitate și dorința de a învăța continuu.

Ce oferim?

  • Pachet salarial competitiv și beneficii atractive;
  • Mediul de lucru modern și dinamic;
  • Oportunități de dezvoltare profesională și personală;
  • Posibilitatea de a te implica în proiecte interesante și de a contribui direct la succesul companiei.

Cum aplici?

Dacă ești pasionat(ă) de recrutare și îți dorești să faci parte dintr-o echipă în continuă dezvoltare, trimite-ne CV-ul tău la job@imperlux.md. Te așteptăm cu drag în echipă!

E-mail: job@imperlux.md

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть