Asistent / asistentă a medicului stomatolog

Mr.Dent Clinic

4 октября 2024

Mr. Dent Clinic este în căutare de:

Mr. Dent Clinic își mărește echipa! Căutăm asistent/ă medical/ă cu pasiune pentru stomatologie, orientată spre detalii și dedicată îngrijirii pacienților noștri.

Responsabilități:

  • pregătirea cabinetului (suprafețe de lucru/instrumente/utilaje);
  • asistarea medicului în timpul intervenției/ tratamentului;
  • completarea registrelor;
  • utilizarea și întreținerea aparaturii/ instrumentarului din dotare.

Cerințe:

  • absolvent/ă a studiilor de specialitate (Colegiul de Medicina);
  • studii medicale de specialitate finisate sau în ultimul an cu  condiția sa se poată respecta programul de lucru stabilit;
  • flexibilitate și dorință de a învăţa lucruri noi;
  • experiența de lucru constituie un avantaj.

Oferim un mediu de lucru plăcut, cu echipamente moderne și o echipă profesionistă. Dacă ești interesat/ă să te alături echipei noastre, trimite CV-ul la adresa mail: mrdentclinique@gmail.com sau contactează-ne la +373 (68) 666866.

Abia așteptăm să te cunoaștem!

E-mail: mrdentclinique@gmail.com
Telefon: +373 (68) 666866

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть