Asistent/ă personal/ă

Felicia - reteaua de farmacii

9 Сентября 2024

Grupul de companii "Felicia" anunță concurs privind suplinirea funcției vacante de:

Dacă ești carismatic/ă și bine organizat/ă, atunci hai în echipa noastră!

Aplică acum pentru funcția de Asistent/ă Personal/ă.
Suntem dornici să te cunoaștem!

Responsabilități:
  • Recepționarea/redirecționarea sunetelor de intrare.
  • Înregistrarea, gestionarea și repartizarea corespondenței managerului superior.
  • Întocmirea și redactarea corespondenței de afaceri la solicitare.
  • Organizarea și pregătirea întâlnirilor de afaceri organizate în oficiu
  • Organizarea și sistematizarea documentației interne a companiei.
  • Recepția și distribuirea documentelor către departamentele interne.
  • Controlul și achiziția consumabilelor de birou.
Cerințe:
  • Persoană tânără, responsabilă, creativă, comunicabilă.
  • Experiență la un post similar constituie un avantaj.
  • Cunoașterea obligatorie a limbii: română, rusă și engleză.
  • Cunoștințe avansate de operare PC.
  • Cunoștințe de management, secretariat.
  • Abilitați de coordonare, planificare și organizare.
Oferim:
  • Pachet social complet.
  • Salariu oficial.
  • Condiții de muncă plăcute.
Dacă te regăsești în descrierea de mai sus, nu ezita să aplici CV-ul la poșta electronică info@felicia.md.

E-mail: info@felicia.md
060516065

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть