Asistent/ă Medical/ă Stomatologie

UnidentArt

16 октября 2024

Anunț de angajare

Descrierea funcției

Căutăm un asistent medical pentru a se alătura echipei noastre, a centrului stomatologic UnidentArt.

Despre noi

Peste 12,000 pacienți tratați
Peste 15 ani pe piață

Descrierea jobului

Pe postul de asistent medical, unele din responsabilități ar fi:

  • Să menții un mediu de lucru curat și steril, asigurându-te că toate instrumentele sunt sterilizate corespunzător și că procedurile de igienă sunt respectate;
  • Să pregătești și să aranjezi toate instrumentele înainte de intervenție;
  • Să asiști medicul în timpul procedurilor, furnizând instrumentele necesare și manipulându-le conform instrucțiunilor;
  • Să colaborezi cu medicii și cu restul echipei de îngrijire;
  • și altele.

Despre candidatul ideal

  • Căutăm o persoană cu abilități excelente de comunicare;
  • Este esențial ca persoana să fie empatică și să aibă o abordare centrată pe nevoile pacientului, demonstrând răbdare și înțelegere în relațiile cu aceștia;
  • Obligatoriu studii în domeniu (experiența reprezintă un avantaj);
  • Are capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic și de a gestiona multiple sarcini.

În ce condiții suntem dispuși să cooperăm:

  • Oferim un salariu motivant, 13.000 lei plus bonusare
  • Sistem de motivație bazat pe Salariu fix + KPI + bonusuri
  • Program de lucru: 8.30 – 18.00
  • Punem la dispoziție un sistem de instruire și inducție de la A la Z, alături de un mentor avansat

Și în final, dacă citind cu atenție acest anunț, ați realizat că acesta este jobul la care visați de mult timp, așteptăm CV dvs la adresa de email unidentartsrl@gmail.com cu tema email „Vreau să lucrez la clinica stomatologică Unidentart în calitate de asistent medical”.

Așa vom înțelege că sunteți cu adevărat o persoană atentă și responsabilă.

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Asistent/ă medical/ă (stomatologie)

MAGNUM CLINIC • 24 сентября 2024, Кишинев

Отправить CV
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Неверный телефон

Неверный email

Ознакомьтесь с условиями обработки персональных данных

Есть CV на сайте? Вход

Выберите вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть