Asistent/ă medical/ă în stomatologie

Glory Dental Clinic

19 Сентября 2024

Glory Dental Clinic este în căutare de:

Glory Dental Clinic este în căutarea unui/ei Asistent/e medical/ă în stomatologie pentru a se alătura echipei noastre. Program de lucru full-time (09:00- 18:00) sau part-time (09:00-15:00) și va fi responsabil/ă de asistarea medicului stomatolog în timpul intervențiilor și de pregătirea cabinetului pentru consultații/intervenții.

Cerințele față de candidat:

  • se admite și fără experiență de lucru;
  • este necesară cunoașterea limbilor română și rusă;
  • fără antecedente penale;
  • abilități de comunicare puternice și capacitatea de a lucra în echipă.

Responsabilitățile candidatului:

  • asistența medicului stomatolog în timpul intervențiilor;
  • pregătirea cabinetului pentru consultații;
  • consilierea pacienților înaintea și după intervenție;
  • monitorizarea stocurilor de materiale sanitare și solicitarea de noi provizii atunci când este necesar.

Oferta companiei:

  • un salariu atractiv între 8000-15000MDL, cu posibilitate de creștere; un mediu de lucru profesionist și prietenos;
  • oferim oportunități de dezvoltare profesională.

Procesul de depunere a candidaturii:

Pentru a aplica la această poziție, vă rugăm să trimiteți CV-ul la adresa electronică glorydentalcliniccomunity@gmail.com sau glory.dentalclinic@yahoo.com

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть