Asamblor si instalator mobila (мебельщик)

Angajăm:

Descrierea funcției
Căutăm Asamblor care să ne ajute să oferim o experiență remarcabilă clienților Lumi și să îmbunătățim performanța.

Despre noi

Suntem compania Lumi, creatori de bucătării și mobilier la comandă. Punem accent pe calitatea și autenticitatea produselor noastre.

Suntem în continuă creștere, din acest motiv, avem deschis noul nostru showroom în cadrul căruia tindem să aducem la realitate visele clienților noștri.

Responsabilitati:

  • Asamblare de mobilier în atelier;
  • Instalare la client.

Cerințe:

  • Experiență în domeniu;
  • Onest responsabil și disciplinat;
  • Abilitatea de a citi schițe;
  • Capacitatea de a găsi soluții non-standard.

În ce condiții suntem dispuși să cooperăm:

  • Salariu motivant;
  • Angajare oficială;
  • Pachetul social;
  • Program de lucru 5/7, de la 9 pina la 18.

Așteptăm CV dvs la adresa de email lumi.md.office@gmail.com sau puteți telefona direct la numărul de telefon 078122052.

E-mail: lumi.md.office@gmail.com
Telefon: 078122052

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть