Analist financiar

Expert Clinic SRL

17 октября 2024

Suntem în căutare de:

Cerințe față de nivelul de cunoștințe, aptitudini și abilități:

  • studii economice superioare;
  • experiența anterioară în poziția de contabil/economist sau auditor financiar;
  • cunoștințe temeinice în domeniul evidenței contabile și analizei financiare;
  • bune competențe de utilizare a platformei 1C, abilități de organizare a contabilității de gestiune și a prezentării dărilor de seamă pe platforma 1C;
  • fluență în limba rusă, cunoașterea limbii engleze la nivel intermediar (reprezintă un avantaj).

Cerințe față de calitățile personale:

  • gîndire analitică, atenție la detalii;
  • capacitatea de a acționa operativ în condițiile unui flux informațional intens;
  • abilități de comunicare, atitudine binevoitoare;
  • responsabilitate.

Atribuții principale:

  • analiza vînzărilor, gestionarea stocurilor, evidența costurilor, formarea prețurilor;
  • organizarea contabilității de gestiune și a prezentării dărilor de seamă pe platforma 1C;
  • întocmirea sistematică a situațiilor financiare consolidate și a rapoartelor operative pentru managementul companiei;
  • îndeplinirea altor sarcini de ordin operativ și strategic la solicitarea managementului companiei pentru departamentul economico-financiar.

Oferim:

  • angajare oficială în cîmpul muncii;
  • un salariu competitiv;
  • birou confortabil în cartierul Telecentru;
  • șansa de a fi parte a unei echipe profesioniste, dinamice, tinere și ambițioase;
  • oportunități de instruire și dezvoltare profesională.

Program de lucru: 8:00-17:00 (de luni pînă vineri).

Vă așteptăm cu drag!

Expediați CV-ul la adresa electronică: konstantin.v@antiage-expert.com cu specificarea postului vacant pentru care aplicați sau sunați la numărul de telefon: +373 68650033.

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

hr solutions • Сегодня, Кишинев

Отправить CV

Volta • 24 сентября 2024, Кишинев

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть