Analist-business a sistemului informaţional
Ultra

18 октября 2024

Compania noastră este în căutarea unui Analist-business a sistemului informaţional care să se alăture echipei noastre pentru a contribui la dezvoltarea și optimizarea proceselor de afaceri. Căutăm o persoană analitică și orientată spre detalii, capabilă să lucreze cu date și să creeze rapoarte personalizate.

Responsabilități și Cerințe:

  • Crearea de rapoarte și analiza datelor în Excel.
  • Programare și dezvoltarea rapoartelor în Power BI.
  • Programare în SQL pentru manipularea și gestionarea bazelor de date.
  • Cunoștințe de programare în Python (opțional).
  • Colectarea, interpretarea și analiza datelor pentru a sprijini deciziile de afaceri.

Dacă ai experiență relevantă în aceste domenii și ești pasionat de analiză și date, așteptăm cu nerăbdare să ne cunoaștem!

Beneficii:

  • Mediu de lucru dinamic și inovativ.
  • Posibilități de dezvoltare profesională.

Te așteptăm să aplici și să te alături echipei noastre!

Trimite CV-ul tău la: hr@ultra.md.

E-mail: hr@ultra.md

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Неверный телефон

Неверный email

Ознакомьтесь с условиями обработки персональных данных

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Выберите вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть