Ajutor de montator mobilă / hamal

Relaxe

16 октября 2024

Angajăm:

Anunț de angajare: Ajutor de Montator Mobilă
Căutăm un Ajutor de Montator de Mobilă pentru a se alătura echipei noastre! Dacă ești o persoană dinamică, organizată și îți place să lucrezi în echipă, te invităm să aplici.

Responsabilități:

  • Asistarea montatorului de mobilă în procesul de asamblare și manipulare a mobilierului
  • Ridicarea și transportul pieselor de mobilier
  • Menținerea unui mediu de lucru curat și ordonat

Cerințe:

  • Abilități fizice pentru manipularea mobilierului
  • Spirit de echipă și bune abilități de comunicare
  • Disponibilitate de a lucra de luni până vineri, între orele 9:00 - 18:00

Oferim:

  • Salariu competitiv de 10.000 lei
  • Mediu de lucru prietenos și suportiv
  • Posibilități de dezvoltare profesională

Dacă ești interesat/ă, te rugăm să ne trimiti CV-ul tău la hr@relaxe.md sau să ne contactezi la 079893388.

Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem!

hr@relaxe.md

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть