Ajutor de Bucătar PURCARI Wine Bar

Te pasionează gastronomia și vinurile fine? Căutăm un Ajutor de Bucătar dedicat să se alăture echipei noastre din Wine Bar.
Responsabilități:

  • Prepararea tartinelor și altor gustări ușoare, respectând standardele noastre riguroase de calitate și prezentare.
  • Menținerea inventarului barului în ordine și asigurarea curățeniei exemplare a locului de muncă.
  • Oferirea de suport somelierilor la diverse evenimente organizate în Wine Bar.
  • Respectarea strictă a regulilor sanitare pentru a garanta un mediu sigur și igienic în toate încăperile.

Cerințe:

  • Experiență anterioară într-un rol similar sau în domeniul gastronomic reprezintă un avantaj.
  • Abilități bune de organizare și gestionare a timpului.
  • Abilităţi bune de comunicare
  • Pasiune pentru gastronomie și vinuri fine.
  • Capacitatea de a lucra în echipă și de a colabora eficient cu diverse personalități.

Beneficii:

  • Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic și plăcut, dedicat amatorilor de vinuri fine.
  • Mediu de lucru prietenos și stimulativ.
  • Oportunități de dezvoltare profesională, instruire și training
  • Pachet social complet și beneficii adiționale.

Alătură-te echipei noastre la Purcari Wine Bar în rolul de Ajutor de Bucătar!
Trimite acum CV-ul tău la adresa hr@purcari.wine cu mențiunea "Ajutor de bucătar - PURCARI Wine Bar".

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть