Ajutor de Barman, restaurant NOU (fără experiență)

Mimino

4 октября 2024

Vino sa faci parte din cea mai prietenoasa si calificata echipa!

Dacă ești sociabil, energic și vrei să te distrezi în timp ce lucrezi, te așteptăm în echipa noastră!

Oferim:

  • Salariu motivant achitat lunar;
  • Grafic de lucru: 2/2, de la 12:00-22:00;
  • Alimentație în cadrul restaurantului;
  • Instruire gratuită- direct în restaurant;
  • Participare la petrecerile corporative;
  • Creștere și evoluție în carieră.

Responsabilități:

  • Pregătirea băuturilor cu iscusință;
  • Menținerea ordinei la locul de muncă;
  • Închiderea notei de plată.

Pentru noi este important:

  • Cunoaşterea limbii române și ruse;
  • Persoană responsabilă și cu dorință de a se dezvolta permanent.
Persoanele interesate sunt rugate sa expedieze CV-ul la adresa electronica: hr@mimino.md indicând POZIȚIA la care aplică sau să ne contacteze la numărul de telefon 076056143.

Mulţumim anticipat.

E-mail: hr@mimino.md
076056143

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть