Agent vinzari bilete de avion in or. Balti

Avion.md

21 Сентября 2024

Vino în echipa noastră de profesioniști dacă ești o persoană sociabilă, pro-activă și organizată!

Tindem să ne mărim echipa!
Avem nevoie de un/o coleg/ă cu bune abilități în domeniul vânzărilor de bilete, abilități de comunicare eficientă cu clienții, rezistență la stres și capacitatea păstrării unui spirit pozitiv pe tot parcursul activității.

Cerințe:

  • Posedarea abilităților de operare cu diferite programe la calculator;
  • Cunoașterea tehnicilor de comunicare eficientă cu clienții;
  • Cunoașterea tehnicilor de vînzare și prezentarea ofertelor;
  • Cunoașterea limbii române și ruse.

Descrierea jobului:

  • Preluarea apelurilor telefonice de la clienți, chat, email;
  • Suport vînzare bilete de avion din pagina web și ghidarea clientului spre identificarea celei mai bune oferte;
  • Asistență pre și post-vînzare;
  • Asistarea clienților la efectuarea check-in-ului online;
  • Menținerea relațiilor cu clienții în vederea fidelizării acestora.

Oferim:

  • Mediu de lucru plăcut;
  • Instruire gratuită;
  • Pachet salarial motivant;
  • Condiții eficiente de muncă;
  • Posibilitatea de avansare în carieră.

Dacă sunteți interesat de această ofertă, atunci remiteți CV-ul la marketing@eavion.md, cu indicarea funcției pentru care aplicați.

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть