Agent Înrolare Clienți

Bloomcoding

24 сентября 2024

Cine suntem?

Suntem o echipă de profesioniști talentați și ambițioși, pasionați de inovație și educație.
Ne ghidăm după un scop clar: să transformăm viitorul prin puterea tehnologiei.

Bloomcoding ne-a unit pe toți prin viziunea sa, cea de a revoluționa educația și de a crea un impact real în viețile tinerilor. Le oferim abilități esențiale pentru viitor, deschizându-le uși într-o lume din ce în ce mai digitalizată.

Misiunea noastră este simplă, dar îndrăzneață: să învățăm un milion de copii să programeze și să aducem o schimbare care contează cu adevărat.

Despre Job
Căutăm un Agent Înrolare Clienți dinamic și inovator, pregătit să găsească soluții rapide și creative pentru a asigura procesul de formare a grupelor de copii în timp record și în conformitate cu criteriile stabilite.

Responsabilități:

  • Stabilirea unei relații de încredere cu clienții prin ținerea la curent cu privire la procesul de înrolare.
  • Verificarea și asigurarea completării formularelor de disponibilitate de către părinți și instructori.
  • Menținerea bazei de date actualizată cu informațiile clienților, instructorilor și statutul înrolării.
  • Formarea rapidă a grupelor de copii conform criteriilor și termenelor de începere a cursului stabilite.
  • Contactarea părinților și a instructorilor pentru a propune alternative și soluții.
  • Contactarea părinților pentru a stabili reînceperea cursului și încadrarea în grupele existente.
  • Confirmarea finală de formare a grupei și data de începere a procesului de studiu.
  • Crearea conturilor de utilizator și informarea părinților cu privire la pașii următori.
  • Monitorizarea primelor două lecții pentru a oferi suport la conectare și a asigura o experiență frumoasă.
  • Monitorizarea numărului de disponibilități ale instructorilor și raportarea acestuia către HR.
  • Centralizarea și documentarea datelor, solicitărilor și interacțiunilor în sistem.
  • Îmbunătățirea proceselor operaționale prin feedback și sugestii inovative.

Te potrivești dacă:

  • Vorbești fluent limba română.
  • Lucrezi rapid și te adaptezi schimbărilor.
  • Ești creativ și orientat spre soluții și rezultate.
  • Ești responsabil și atent la detalii.
  • Ai spirit de echipă.
  • Deții competențe digitale și cunoști limba engleză la nivel intermediar.

Îți vom oferi:

  • Flexibilitate: Lucrează remote din confortul casei tale sau hibrid de la biroul nostru situat în centrul Chișinăului.
  • Oportunități de dezvoltare: Vei avea șansa să avansezi, să încerci noi responsabilități și să contribui la îmbunătățirea continuă a proceselor și a departamentului.
  • O echipă ambițioasă și de încredere: Vei lucra într-un mediu deschis, axat pe susținere și dezvoltare.
  • Beneficii exclusive: Reduceri la serviciile noastre pentru familia și prietenii tăi.
  • Impact social: Oportunitatea de a face parte din cea mai mare companie din domeniul educației în Moldova, într-un rol cu un impact social major.

Vrei să te alături revoluției EdTech? Game On!

Aplică aici: https://airtable.com/shrFxZePXcsuaY9Mb

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть