Agent de Vînzări (Ungheni, Călărași, Nisporeni, Strășeni)

Sidal Grup

17 октября 2024

Angajăm:

Cerinte fata de candidati:

  • Studii superioare - sunt binevenite;
  • Cunoasterea limbilor rusa si romana;
  • Experienta in domeniul vinzarilor – este obligatorie;
  • Cunoasterea specificului vinzarilor cu amanuntul – este binevenita;
  • Automobil propriu;
  • Orientare spre rezultat;
  • Abilitati de comunicare si puterea de a convinge;
  • Personalitate activa cu initiativa si perseverenta.

Responsabilitati:

  • Promovarea si vinzarea produselor in conformitate cu standardele si politicile companiei;
  • Dezvoltarea punctelor de vinzare, extinderea gamei de marfuri,expunerea;
  • Stabilirea si dezvoltarea unei relatii profesionale cu clientii noi si existenti;
  • Adoptarea masurilor pentru cresterea vinzarilor;
  • Controlul creantelor, evidenta rapoartelor;
  • Realizarea obiectivelor de vinzari lunare/anuale.

Conditii:

  • Salariu competitiv
  • Premii si bonusuri in functie de indeplinirea sarcinilor
  • Posibilitatea de crestere profesionala si dezvoltarea carierei
  • Compensarea cheltuielilor de transport (combustibil, transport), plata convorbirilor telefonice
  • Lucru intr-o echipa tinara si prietenoasă

Persoanele interesate sunt rugate să transmită CV-ul pe adresa de e-mail: jalba.roman@sidalgrup.md

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Неверный телефон

Неверный email

Ознакомьтесь с условиями обработки персональных данных

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Выберите вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть