Agent de turism de la 15000 Lei

LinkAir își mărește echipa și te invită să te alături nouă în calitate de Agent de Turism. Căutăm persoane responsabile, organizate, perseverente și pasionate de turism. Dacă aceste trăsături te caracterizează, te așteptăm cu brațele deschise!

Ce ne dorim de la tine:

  • Cunoștințe Turistice: Să cunoști piața de produse turistice și să ai cunoștințe solide în domeniu.
  • Abilități de Comunicare: Să fii o persoană comunicabilă cu aptitudini de negociator.
  • Organizare: Să fii ordonat, organizat și punctual.
  • Competențe Tehnice: Cunoștințe de operare Microsoft Office.
  • Experiență Relevantă: Experiența de lucru în sistemele specifice turismului și marketingului digital constituie un avantaj.

Responsabilitățile tale:

  • Crearea Pachetelor de Vacanțe: Intocmirea și personalizarea ofertelor turistice.
  • Comunicarea cu Clienții: Crearea și transmiterea ofertelor către clienți.
  • Gestionarea Contractelor: Semnarea și monitorizarea contractelor până la încheierea raportului juridic.
  • Proceduri de Lucru: Executarea procedurilor specifice activității de turism.

Ce îți oferim:

  • Salariu Competitiv: Salariu de la 15.000 până la 20.000 de lei plus procent din vânzări.
  • Program Flexibil: Luni-vineri, de la 09:00 la 18:00.
  • Dezvoltare Profesională: Instruire și inducție completă, alături de un mentor avansat.
  • Mediu de Lucru Plăcut: Locație centrală în municipiul Chișinău.

Dacă ești interesat de o activitate dinamică și provocatoare, trimite-ne CV-ul tău la adresa de email: hr@linkair.md.

Te așteptăm să faci parte din familia LinkAir și să contribuim împreună la crearea unor experiențe de neuitat pentru clienții noștri!

E-mail: hr@linkair.md
Telefon: +373 68 329 555

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть