Agent/ă de vânzări - Bălți

Coca-Cola Hellenic Moldova este una dintre cele mai mari companii din sectorul FMCG din Republica Moldova cu o istorie de 26 de ani, parte a grupului de companii Coca-Cola Hellenic prezent în 28 de țări. Portofoliul produselor include brand-urile: Coca-Cola, Fanta, Sprite, Schweppes, Cappy Pulpy, Dorna, Fuzetea, RICH și BURN.

Departament: Vânzări
Rol: Să dezvolte clienţii şi zona de care răspunde în scopul realizării bugetului de vînzări şi a indicatorilor de piață ai Companiei.
Locaţie: Bălți
Valori: Integritate, avem grijă față de oamenii noștri, Performăm ca un întreg, Excelență, Învățare, Câștigăm cu clienții.

Oferim:

  • șansa să lucrezi într-o companie internațională (peste 130 angajați);
  • masa, băuturi, transport și alte beneficii asigurate;
  • dezvoltare profesională;
  • telefonie mobilă asigurată de companie;
  • grafic de lucru: luni-vineri; sîmbăta/duminca zile de odihnă.

Responsabilități principale:

  • Să dezvolte clienţii şi zona de care răspunde în scopul realizării bugetului de vînzări şi a indicatorilor de piață ai Companiei;
  • Responsabil de controlul şi gestiunea bunurilor existente în zona sa de vînzări;
  • Să efectueze vînzarea produselor companiei către clienţi;
  • Să plaseze mijloace fixe (vitrine frigorifice, rafturi) la clienţii din zona sa, respectînd în acest sens regulile şi procedurile Companiei;
  • Să mercantizeze vitrinele/ utilajele frigorifice ale Companiei.

Criterii Eligibilitate:

  • Cunoştinţe şi experienţă în domeniul vânzărilor;
  • Permis de conducere cat. B;
  • Studii medii finalizate (studii superioare–avantaj);
  • MS Office.

Abilitati soft:

  • Orientarea spre obţinerea rezultatelor;
  • Abilităţi de organizare şi planificare;
  • Abilităţi de rezolvare a problemelor.

Abilitati tehnice:

  • Managementul teritoriului şi al rutei;
  • Activarea magazinelor;
  • Cunostinţe financiare;
  • Vînzare şi negociere;
  • Relaţionare eficientă cu clienţii.

Dacă eşti interesat în această poziţie aplică on-line sau expediază CV-ul tău la adresa md.job@cchellenic.com cu mențiunea Agent de vânzări (Bălți).

md.job@cchellenic.com
079703732

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть