Administrator de sistem (System administrator)
TBC

16 Сентября 2024

Cautăm un administrator de sistem dedicat pentru a se alătura echipei noastre IT!

Responsabilități:

  • Gestionarea și întreținerea infrastructurii IT a companiei.
  • Asigurarea funcționării continue a serverelor și a serviciilor online.
  • Implementarea măsurilor de securitate pentru protecția datelor și a sistemelor.
  • Oferirea de suport tehnic echipei noastre în caz de nevoie.

Cerințe:

  • Experiență solidă ca administrator de sistem, de preferință în domeniul serviciilor online sau e-commerce.
  • Cunoașterea aprofundată a sistemelor de operare Windows/Linux.
  • Abilități de diagnosticare și rezolvare a problemelor tehnice.
  • Capacitatea de a lucra eficient într-un mediu dinamic și de a gestiona sarcini multiple.
  • Disponibilitatea de a învăța și de a se adapta la noi tehnologii.

Oferim:

  • Salariu competitiv
  • Contract de muncă oficial.
  • Program de lucru: de la 12:00 la 21:00.
  • Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în cadrul companiei.
  • Mediu de lucru dinamic și suportiv.

Cum să aplici: Dacă ești interesat de această oportunitate și îndeplinești cerințele postului, te rugăm să trimiți CV-ul tău actualizat la adresa de email a companiei. Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem!

E-mail: hr@tbc.md
Web: tbc.md

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть