Administrator Bosch Service Centru
Vitra SRL

6 октября 2024

Suntem în căutarea unui Administrator Bosch Service Centru organizat și proactiv, care să gestioneze operațiunile zilnice ale centrului și să asigure o experiență excelentă pentru clienți.

Responsabilități principale:

  • Coordonarea activităților zilnice ale centrului de service;
  • Supervizarea și organizarea echipei de tehnicieni și personal administrativ;
  • Menținerea unei relații bune cu clienții și asigurarea unei calități ridicate a serviciilor;
  • Gestionarea stocurilor de piese de schimb și a altor resurse necesare;
  • Monitorizarea și optimizarea proceselor pentru a crește eficiența și performanța;
  • Gestionarea reclamațiilor și oferirea soluțiilor adecvate clienților;
  • Raportarea periodică către conducere cu privire la activitatea centrului.

Cerințe:

  • Abilități excelente de organizare, coordonare și leadership;
  • Cunoștințe în domeniul electro-tehnic, constituie un avantaj;
  • Abilități excelente de comunicare și relaționare cu clienții și echipa;
  • Permis de conducere categoria B.

Beneficii:

  • Pachet salarial atractiv, în funcție de experiență și performanță;
  • Posibilitatea de a lucra într-un mediu profesionist;
  • Oportunități de dezvoltare profesională și acces la training-uri specifice Bosch;
  • Mediu de lucru dinamic, orientat către rezultate și performanță.

Cum aplici:
Trimite CV-ul tău la adresa de e-mail hr@vitra.md. Doar candidații selectați vor fi contactați pentru interviu.

Fă parte din echipa noastră și contribuie la succesul Bosch Service Centru!

hr@vitra.md

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть