Administrator / Aдминистратор

RENAISSANCE GROUP S.R.L. anunță concurs pentru postul de administrator gestionare unui centru comercial:

Pentru postul de administrator este necesar si întrunește următoarele cerințe:

  • Experiența de muncă într-o poziție similară de minimum 1-2 ani;
  • Studii superioare finisate;
  • Experiența în domeniu este obligatorie (te încadrezi mai ușor în activitate);
  • Cunoașterea limbii române și ruse la nivel avansat;
  • Abilități de negociere;
  • Competențe de gestionare;
  • Capacitatea de organizare eficientă a timpului.

Responsabilități:

  • Gestionează lucrul magazinului în conformitate cu standardele Companiei, pentru a asigura un nivel maxim de calitate a deservirii;
  • Elaborarea și implementarea planului de organizare  de marketing pentru unitatea de comerț
  • Raportează regulat privind rezultatele.

Te răsplătim cu:

  • Lucrul într-o companie stabilă
  • Salariu competitiv care îți răsplătește performanța
  • Săptămână de lucru de cinci zile (de luni pînă vineri)
  • Un sistem de management modern și un mediu de lucru plăcut, în care vei fi susținut și apreciat

Persoanele interesate sunt invitate să depună CV-ul prin email: renaissance.group2020@gmail.com cu indicarea poziţiei pentru care aplică.

Telefon de contact: 079 880 033

Fă primul pas!

Vom fi încântați să te avem alături de noi! Mergem spre rezultat, nu ne temem de piedici.

E-mail: renaissance.group2020@gmail.com
Telefon: 079 880 033

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть