Adjunct al Contabilului Șef

AUTOCAPITAL MDV

18 октября 2024

Angajăm:

Locația muncii: AUTOCAPITAL MDV
Program complet

Noi suntem Reprezentanța Oficială Mercedes-Benz AG și, în urma extinderii echipei noastre, căutăm un Adjunct al Contabilului Șef, care să devină un sprijin de încredere pentru departamentul nostru financiar.

Responsabilități principale:

  • Susținerea Contabilului Șef în gestionarea contabilității și raportării financiare.
  • Controlul corectitudinii și oportunității execuției operațiunilor contabile.
  • Participarea la dezvoltarea și implementarea strategiilor financiare.
  • Gestionarea contabilității operațiunilor de import-export.
  • Consultarea angajaților cu privire la problemele de contabilitate și impozitare.

Așteptări de la candidat:

  • Studii superioare în domeniul contabilității și auditului sau în domeniul financiar.
  • Cunoașterea fluentă a limbilor română și rusă.
  • Experiență de lucru pe poziția de Contabil Șef de minimum 3 ani.
  • Cunoștințe avansate de SNC și SIRF, precum și legislația fiscală și de muncă.
  • Experiență în gestionarea operațiunilor de import-export.
  • Abilități avansate de utilizare a PC-ului (1C v8, Word, Excel).
  • Perseverență, organizare și operativitate.

Compania oferă:

  • Salariu competitiv.
  • O atmosferă de lucru dinamică și prietenoasă.
  • Oportunități de dezvoltare profesională.
  • Pachet social și bonusuri suplimentare.

Dacă ești pregătit pentru noi provocări și dorești să faci parte din echipa noastră, trimite CV-ul tău cu subiectul „Adjunct al Contabilului Șef”.

AUTOCAPITAL MDV este șansa ta de a-ți construi o carieră într-o companie care apreciază profesionalismul și spiritul de echipă!

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Неверный телефон

Неверный email

Ознакомьтесь с условиями обработки персональных данных

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Выберите вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть