Office / Account Manager (700€ - 800€)

Angajăm:

Descrierea Companiei:

Compania activează de 7 ani și se ocupă cu integrarea de soluții CRM pentru segmentul de business mic și mijlociu. Integrarea cu sisteme conexe cum ar fi IP Telefonia, 1C, Magazine online, sisteme de plată. La moment avem peste 140 de companii în care am integrat acest sistem și cererea este în creștere.

Responsabilități:
  • Prelucrarea solicitărilor de la clienți și programarea întîlnirilor la birou pentru prezentări.
  • Verificarea expirării și contactarea clienților pentru prelungirea abonamentelor.
  • Emiterea documentelor de închidere, facturilor și conturilor de plată.
  • Menținerea activității biroului (comandă de apă, cafea, papetărie, rechizite).
  • Emiterea facturilor și evidența achitărilor de la clienți.
Cerințe:
  • Exprimare fluentă în limbile română, rusă;
  • Experienţa de muncă în vânzări va constitui un avantaj;
  • Competență în lucrul cu Excel, Word și Google Docs, CRM - constituie un avantaj;
  • Capacitate bună de învățare, abilități de planificare și organizare;
  • Persoană dinamică, energică, responsabilă.
Oferim:
  • Activitate interesantă, cu posibilitate de creștere și dezvoltare profesională.
  • Mediu de lucru plăcut și o echipă tânără și dinamică.
  • Program de lucru Luni-Vineri de la 8:45 până la 18:00.
  • Oficiu modern care se află în inima orasului Chisinau, str. C. Neguzzi 6/2.
Dacă ești interesată să te alături echipei noastre, te rugăm să trimiți CV-ul tău și o scrisoare de intenție la hr@amocrm.md sau ne poți apela la 060044404 pentru mai multe detalii.

E-mail: hr@amocrm.md
060044404

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть