Account manager | Limba Italiană
DIGITAL SERVICE SMART TRADING

27 октября 2024

Кишинев
Любой опыт
20 000 MDL
Полный день
Любое образование
На территории работодателя

DSST este o companie IT , care oferă soluții inovatoare în domeniul dezvoltării software-ului și tehnologiilor digitale. Ne străduim pentru calitate și fiabilitate în fiecare proiect și căutăm un manager talentat pentru relația cu clienții, care să ne ajute să ne extindem baza de clienți și să ne consolidăm poziția pe piață.

Responsabilități:

  • Asigurarea suportului informațional pentru clienți prin telefon
  • Negocieri și încheierea contractelor cu clienții cheie
  • Sprijin și dezvoltarea relațiilor pe termen lung cu clienții existenți
  • Prezentarea calificată a produselor

Cerințe:

  • Experiență în vânzări pe piața Italian
  • Abilități excelente de comunicare și experiență în negocierea la nivel înalt
  • Capacitatea de a lucra cu sisteme CRM
  • Nivel avansat de cunoaștere a limbii Italiene
  • Orientare către rezultate, activitate și inițiativă

Oferim:

  • Grafic de lucru : 10:00-19:00 L-V
  • Salariu competitiv și sistem de bonusuri
  • Oportunități de creștere și dezvoltare profesională
  • O echipă dinamică și susținătoare
  • Participare la proiecte interesante și evenimente corporative

Dacă aveți experiență în vânzări și sunteți pregătit să vă alăturați echipei noastre, așteptăm cu interes CV-ul dumneavoastră!

Cum să aplicați:
Trimiteți CV-ul dumneavoastră la adresa jacquiershakita@gmail.com, menționând Poziția „ Account manager (Limba Italiana) ”.
+37378096258, Yana HR.

Email: jacquiershakita@gmail.com
Теlefon: +37378096258

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Неверный телефон

Неверный email

Ознакомьтесь с условиями обработки персональных данных

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Выберите вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть