Specialist reparație TV

Darwin
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: От 3 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный день
Dacă ești pasionat de tehnologie și ești gata să contribui la o experiență unică pentru clienții noștri, Alătură-te Echipei Noastre ca Specialist în Reparații TV!
Responsabilitățile Tale:

Descoperi și repari cu măiestrie defectele televizoarelor, readucându-le la viață.
Te deplasezi la clienți pentru a rezolva problemele rapid și eficient.
Previi defecțiunile și le elimini înainte de a deveni o problemă.
Oferi sfaturi și consultanță clienților despre utilizarea și întreținerea televizoarelor.
Întocmești rapoarte detaliate despre intervențiile tale de succes.

Cerințele Noastre:

Experiență în reparația televizoarelor (minim 3 ani).
Cunoștințe profunde despre funcționarea și componentele televizoarelor de diverse mărci și modele.
Abilități excelente de diagnosticare și reparație a dispozitivelor electronice.
Precizie, responsabilitate și pasiune pentru perfecțiune.

Compania oferă:

Un salariu atractiv și competitiv.
O atmosferă de lucru prietenoasă și profesionistă.
Oportunități reale de creștere și dezvoltare profesională.
Acces la echipamente moderne și variate pentru lucru.
Reduceri pentru achiziții și servicii oferite de companie.

Ești interesat? Atunci trimite CV-ul pe: hr@darwin.md, indicând în subiect postul vacant.

De ce Darwin? Vezi aici: https://darwin.md/talente

E-mail: hr@darwin.md
Tel.: (+373) 68 80 09 04
Телефон:
+373 688 00 904
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть