Receptionist(a)

Hotel "Chisinau" №2904594, 28 мая 2015
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Сменный график работы
ÎCS “First Hotel” SRL (Hotel"Chisinau") anunţă concurs pentru suplinirea postului vacant de RECEPTIONER.
Responsabilităţi:
• Întâlneşte şi salută oaspeţii, identifică rezervările acestora.
• Înregistrează oaspeţii conform procedurii stabilite în hotel.
• Desemnează camera conform listei de rezervări, emite cheia.
• Completează lista de ocupare.
• Duce evidenţa disponibilităţii numerelor şi a conturilor oaspeţilor în modul stabilit de supervizorul direct.
• Înregistrează serviciile prestate, inclusiv cazare, alimentare, băuturi sau apeluri telefonice în sistemul de evidenţă.
Cerinte:
• Studii superioare de specialitate;
• Experienţă relevantă;
• Focus pe deservirea clientului, tendinţa de a identifica proactiv căi de a ajuta clientul.
• Abilităţi excelente de comunicare verbală şi scrisă, abilitatea de a se exprima clar;
• Cunoaşterea la nivel fluent a limbilor română, rusă si limbii engleze
• Abilităţi excelente de lucru în echipă;
• Atenţie la detalii;
Oferta:
- Program de lucru full time
- Pachet social integral
- Salariu atractiv
- Mediu de lucru plăcut si dinamic.

Va rugam sa lasati CV-ul dvs la adresa electronica - firsthotel.contabil@gmail.com
Контактное лицо:
Anna
Сайт:
http://chisinau-hotel.md/ https://www.facebook.com/chisinau.hotel
Факс:
022-578510
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть