Receptioner/receptionera

GERMANIA - Siegerland Hotel Haus im Walde №4432252, 29 октября 2016
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
RESPONSABILITATI:

-intimpina, conform standardelor hotelului, in mod amabil si profesional oaspetii pentru cazare;
-colaboreaza cu alte sectoare: rezervari, restaurant, housekeeping, sali de conferinte;
-informeaza oaspetii la solicitarea acestora cu privire la tarife, preturi, servicii si programe oferite de hotel (pachete, promotii, discount-uri);
-intocmeste si inregistreaza rezervarile
-incaseaza contravaloarea serviciilor prestate clientilor;
-se informeaza permanent asupra actiunilor si activitatilor ce au loc in hotel pentru a informa turistii in legatura cu evenimentele ce se desfasoara;
-rezolva prompt si discret diverse situatii particulare sau reclamatii ale clientilor si apeleaza pe cale ierarhica pentru a fi luate cele mai adecvate solutii;

Контактное лицо:
Chirica Oxana
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть