Recepționer cu experiență

Neokinetica
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: Любой
Зарплата: От 6000 До 7200 MDL
График: Неполный рабочий день

Dorești să faci parte dintr-o echipă tânăra, dinamică și prietenoasă?
Să te alături unei echipe orientate spre rezultate pentru pacienți?
Ai dori să cunoști informație unică și utilă pentru tine și apropiații tăi?
Să te dezvolți nu doar în domeniul dat?

Atunci, aplică CV-ul tău pentru postul de recepționer la unul dintre cele mai inovative centre de reabilitare din Republica Moldova!
Ne potrivim dacă:

Ești o persoană orientată către oameni;
Ești atent(ă) la detalii;
Ești disponibil(ă) să lucrezi PART TIME (07:30 - 14:00 sau 13:00 - 19:30, inclusiv 30' pauză de masă)
Cunoști la nivel înalt limbile română și rusă (engleza ar constitui un avantaj).

Care ar fi sarcinile?

Întâmpinarea pacienților cu amabilitate;
Preluarea apelurilor telefonice;
Înregistrarea și programarea pacienților;
Informarea pacienților despre servicii;
Alte responsabilități conform fișei postului.

Noi îți oferim:

Program de lucru în ture;
O ambianță de lucru plăcută într-o echipă profesionistă;
Oportunități de dezvoltare și învățare continuă;
Reduceri la serviciile centrului pentru tine și familia ta.

Vrei să faci parte și tu din misiunea noastră? Welcome on board!
Dacă te-ai regăsit în cele scrise mai sus, trimite CV-ul tău pe adresa hr@neokinetica.md.

Centrul de Reabilitare Medicală „Neokinetica”
Chișinău, Ciocana, bd. Mircea cel Bătrân 33/3 E-mail:
hr@neokinetica.md
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть