Receptioner/a

Berd's Design Hotel №3343871, 27 октября 2015
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: От 2-х до 5-и лет
Зарплата: Не указана
График: Сменный график работы
- Studenți sau absolvenți ai unor facultăți economice și/sau de turism – cerința obligatorie;
- Experiența pe un post similar - minim 1 an - reprezintă un avantaj;
- Cunostințe de limba engleză nivel avansat – cerință obligatorie;
- Foarte bune abilități de comunicare;
- Persoane energice, responsabile, oneste, motivate, cu spirit de echipă și inițiativă;
Responsabilități:
- Pregătirea primirii clienților și înregistrarea lor;
- Efectuarea operațiunilor de facturare;
-Rezolvarea reclamațiilor;
- Informarea oaspeților hotelului cu privire la facilitățile hotelului;
- Night audit;
- Completarea documentației specifice recepției check-in, facturare, check-out, închiderea zilei hoteliere.
Beneficii:
- salariu și beneficii atractive;
- evoluție profesională în cadrul companiei;
- climat profesional agreabil și condiții bune de muncă.
Numai candidații care îndeplinesc cerințele de mai sus vor fi sunați pentru stabilirea unui interviu.
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть