Operator chirie biciclete

Velopoint №2752046, 1 апреля 2015
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Сменный график работы
Responsabilitati:
- asigurarea functionarii optime a centrului de inchiriere conform programului de lucru;
- semnarea contractelor de inchiriere si monitorizarea acestora;
- verificarea starii de functionare a bicicletelor si trecerea in service a celor stricate sau defecte.
- trimiterea raportului de activitate al centrului la sfarsitul fiecarei zile de lucru;
- operarea bazei de date de clienti;
- alte aspecte tehnice ce tin de gestionarea centrului de inchiriere.
Beneficii:
- Program Flexibil "o zi de odihna una de lucru" sau zilnic in ture;
- Participarea la diverse evenimente organizate de Velopoint;
- Bicicleta la dispozitie pentru deplasarile Velopoint-casa-Velopoint;
- Salariu negociabil in functie de disponibilitate (orele lucrate).

Așteptăm CV-ul tău la adresa de email info@velopoint.md pînă la data de 07.04.2015.

Dacă ne place de tine și ție de noi - te angajăm!
Телефон:
+373 697 37 979
Сайт:
www.velopoint.md
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть