Manager Vânzări

PfB Collection
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: От 12000 До 18000 MDL
График: Полный рабочий день
Compania noastră este în cautarea unui Manager-Vânzări, interesat a se alătura echipei noastre. Managerul Vânzări va fi responsabil pentru dezvoltarea și menținerea relațiilor cu clienții și îndeplinirea obiectivelor de vânzări ale companiei.
Responsabilități:

Identificarea potențialilor clienți în vederea creșterii portofoliului de clienți.
Dezvoltarea și implementarea strategiilor de vânzare pentru a atinge și depăși obiectivele companiei.
Crearea și menținerea relațiilor de lungă durată cu clienții existenți și identificarea oportunităților de vânzare suplimentare.
Monitorizarea pieței și a concurenței pentru a identifica tendințele de piață.
Pregătirea și prezentarea ofertelor comerciale și negocierea condițiilor contractuale.

Cerințe:

Cunoașterea tehnicilor de vînzări B2B (constituie un avantaj).
Abilități excelente de comunicare și negociere.
Orientare către rezultate.
Abilități de planificare și organizare, cu atenție la detalii.
Capacitatea de a lucra eficient atât în echipă, cât și individual.
Atitudine responsabilă, spirit de inițiativă.
Cunoștințe de operare PC și abilități de lucru cu Microsoft Office.

Noi oferim:

Salariu atractiv și posibilitatea de a-ți influența veniturile (salariu de bază + premii în funcție de rezultatele obținute).
Birou confortabil, modern, cu toate facilitățile.
Program de lucru luni-vineri 9:00 până la 18:00.
Lucrul intr-un colectiv tînăr, dinamic.
Instruire si dezvoltare personală (traininguri speciale de specialitate, workshop-uri de la speakeri interesanti).
Biblioteca cu literatură de afaceri cu cele mai recente inovații de la editori.
Posibilitatea de creștere în companie (ne creștem liderii doar în cadrul companiei).
Evenimente corporate și sărbători pe cheltuiala companiei, „zile dulci”, etc.
Cadouri și stimulente valoroase din partea companiei pentru cei mai buni dintre cei mai buni.

Aplică, echipă te așteaptă!
*Prin trimiterea CV-ului dvs., sunteți de acord cu prelucrarea datelor dvs. personale de către PfB Legal Consulting. Telefon: 060500522
E-mail: hr@pfbc.md
Website: https://pfbc.md/ru
Телефон:
060 500 522
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть