Manager turism incoming (vorbitor de germană)

Tatra-bis №8881202, 3 марта 2020
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Responsabilități:
- Dezvoltarea, promovarea și vânzarea pachetelor turistice care includ Moldova ca destinație turistică;
- Organizarea serviciilor la sol până la sosirea grupurilor de turiști;
- Stabilirea, dezvoltarea și menținerea relațiilor comerciale cu partenerii locali, prestatori de servicii turistice;
- Stabilirea, dezvoltarea și menținerea relațiilor comerciale cu actualii și potențialii clienți;
- Găsirea și selectarea potențialilor tur operatori din străinătate;
- Asigurarea corespondenței și suportului informațional cu tur operatorii din străinătate;
- Participarea la expoziții locale și internaționale.

Cerințe
- Studii superioare în domeniul economic;
- Experiență în sectorul turistic prezintă un avantaj;
- Cunoașterea la nivel avansat de comunicare a limbii germane;
- Cunoașterea limbilor engleză și rusă ar fi un avantaj;
- Utilizarea la nivel avansat a calculatorului (MS Office, MS Excel, MS PowerPoint);
- Abilități de comunicare;
- Capacitate de a lua decizii rapide, eficiente și responsabile;
- Disponibilitate pentru program flexibil și deplasări locale și internaționale.

Oferim:
- Salariu competitiv;
- Bonusuri de performanță;
- Pachet social integral;
- Posibilitatea de a activa într-o echipă tânără și creativă;
- Program de lucru: luni-vineri, 09:00 – 18:00.

Candidații interesați sunt invitați să expedieze CV-ul la următoarea adresă de email: hr@eiservice.md;
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть