Manager relații cu clienții

№2834815, 5 мая 2015
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Anuntăm concurs pentru ocuparea postului vacant de manager relații cu clienții în domeniul turismului.

Avem nevoie de o persoană inteligentă, coerentă, responsabilă, organizată, care va face parte din echipa noastră.

Suntem în căutarea unei personalități autosuficiente, capabile să-și organizeze de sine stătător programul de lucru, stabilind prioritățile în executarea sarcinilor.

Responsabilități:
- La nivel global, contribuția la creșterea profitului companiei;
- Acordarea de ajutor clienților în alegerea serviciilor, argumentînd avantajele și dezavantajele acestora;
- Oferirea de asistență conducerii în relațiile cu clienții.

Cerințe:
- Spirit de inițiativă;
- Perseverență, comunicativitate, rezistență la stres;
- Aspect fizic prezentabil;
- Cunoașterea etichetei vînzărilor și amabilitate;
- Experiența în domeniul relațiilor cu clienții este binevenită;
- Cunoașterea obligatorie a limbilor rusă, română și engleză.

Condiții:
- Program de lucru de la Luni - Vineri de la 09.00 pînă la 18.00, Sâmbata de la 09:00 pînă la 14:00;
- Loc de lucru: oficiul în centrul orașului;
- Oportunități de dezvoltare profesională;
- Achitarea salariului la timp;
- Instruire.

Expediați CV-ul însoțit de o fotografie la adresa electronică: office@nikba.com
CV-urile fără fotografie nu vor fi luate în considerație.
Телефон:
+373 798 20 825
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть