Manager Regional (Nord)

Fidesco
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Cerințe:

Studii superioare în domeniul Economic sau Business;
Utilizator PC: cunoștințele Excel, MS Office;
Cunoașterea perfectă a limbilor română și rusă;
Experiență în vînzări și management ;
Experiență în gestionare de echipă min 2 ani;
Abilități excelente de leadership și comunicare;
Capacitatea de a lua decizii rapide și eficiente;
Cunoștințe solide despre piața locală și tendințe în retail produse alimentare;
Disponibilitatea pentru deplasări în regiuni;
Permis de conducere categoria B, automobil personal.

Responsabilități:

Coordonarea și supervizarea activităților din zona alocată pentru atingerea obectivelor de vânzări și performanță;
Îndeplinirea planului de vînzări;
Dezvoltarea și implementarea strategiilor regionale de creștere a vănzărilor;
Monitorizarea și analizarea echipei, oferind feedback și sprijin pentru îmbunătățirea rezultatelor;
Raportarea periodică către managementul superior privind progresul și rezultatele obținute în regiune.

Oferim:

Salariu + bonusuri de performanță
Premii din vînzări;
Training de inițiere și susținere pe toată perioada de stagiere;
Training de specialitate;
Compensarea comustibilului;
Un mediu de lucru interesant;
Teambuilding și alte activități corporative;

Adresa: Regiunea de Nord a RM
Toți candidații interesați de acest post vacant sunt rugați să transmită CV-ul pe job-offers@fidesco.md. Așteptăm CV-ul tău pe hr.office@linella.md
Aplică direct de pe site https://linella.md/ro/posturi_vacante
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть