Manager recepție

Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Гибкий график
Место работы: На территории работодателя
Căutăm un Manager recepție dedicat și organizat pentru a se alătura echipei noastre. În această poziție, veți fi responsabil de gestionarea recepției, asigurându-vă că toți vizitatorii și clienții sunt primiți cu profesionalism și amabilitate.

Responsabilități:
Coordonarea activităților de recepție și asigurarea unei experiențe pozitive pentru clienți.
Supervizarea echipei de serviciu și distribuirea eficientă a sarcinilor.
Menținerea ordinii și a curățeniei în zona de lucru.
Menținerea și actualizarea evidențelor și documentelor necesare.
Organizarea și coordonarea programărilor și întâlnirilor.
Gestionarea corespondenței și a altor sarcini administrative.

Cerințe:
Abilități excelente de comunicare verbală și scrisă.
Cunoștințe avansate de utilizare a pachetului MS Office.
Abilitatea de a vorbi fluent română, rusă.
Atitudine proactivă și orientată spre soluționarea problemelor.
Experiența anterioară în domeniu este un avantaj, dar nu este obligatorie.
Suntem deschiși să formăm și să dezvoltăm candidați motivați fără experiență.

Beneficii:
Pachet salarial atractiv și posibilitatea de a primi bonusuri de performanță.
Oportunități de formare și dezvoltare profesională.
Mediu de lucru dinamic și prietenos.
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть