Manager in turism

TRAVEL PLANET №3788110, 9 апреля 2016
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: До 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Responsabilități
1. dezvoltarea, promovarea și vânzarea pachetelor turistice din Grecia, Turcia, Bulgaria;
2. stabilirea, dezvoltarea și menținerea relațiilor comerciale cu actualii și potențialii clienți;
3. corespondența și suportul informațional cu actualii si potentialii clienti;
4. participarea la expoziții locale și internaționale;
5. prospectarea pieței turistice în vederea optimizării continue a serviciilor prestate;
6. întocmirea actelor specifice activității (contracte, vouchere, invoice-uri).

Cerințe
1. studii superioare;
2. experiență în sectorul turistic;
3. cunoașterea la nivel avansat a limbilor română, rusă și engleză;
4. utilizarea la nivel avansat a calculatorului (MS Office, MS Excel, MS PowerPoint);
5. abilități de comunicare;
6. cunoașterea corespondenței de afaceri;
7. capacitate de a lua decizii rapide, eficiente și responsabile;
8. posedarea informației despre destinatiile turistice precum Grecia, Cipru, Turcia, Bulgaria;
9. disponibilitate pentru program flexibil și deplasări locale și internaționale;
10. capacitate de a respecta deadline-uri.

Oferim
1. salariu competitiv;
2. bonusuri de performanță;
3. pachet social integral;
4. posibilitatea de a activa într-o echipă tânără și creativă;
5. program de lucru full-time.

Doritorii pot expedia CV-ul la adresa de email:
info@travelplanet.md

Mai multe detalii la nr. de telefon:
022850800
Контактное лицо:
Iona Alexa
Сайт:
Факс:
022-850800
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть