Manager în activitatea de turism

Winetours Moldova №5269663, 5 июля 2017
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Winetours Moldova angajează
MANAGER ÎN ACTIVITATEA DE TURISM

Responsabilități:
• Procesarea și confirmarea rezervărilor, întocmirea actelor aferente acestora;
• Formarea de oferte și pachete turistice;
• Dezvoltarea și menținerea relațiilor comerciale cu partenerii locali și străini;
• Identificarea potențialilor tur operatori din străinătate;
• Participarea la expoziții și evenimente locale.

Cerințe față de candidat:
• Studii superioare;
• Experiența in domeniul ospitalității / sectorului turistic va constitui un avantaj;
• Utilizarea la nivel avansat a calculatorului (MS Ofice, MS Excel, MS PowerPoint, Internet);
• Abilități excelente de comunicare în limba română, rusă și engleză;
• Cunoașterea corespondenței de afaceri;
• Posedarea informației despre obiectivele turistice din Republica Moldova;
• Capacitatea de a lua decizii rapide, eficiente și responsabile și de a respecta termenii limită;
• Creativitate, organizare, seriozitate, atenție la detalii;
• Atitudine pozitivă și orientată către client.

Orar de muncă: 8h/zi

Oferim:
• Salariu de bază și remunerare în funcție de performanțe;
• Perspectiva de dezvoltare profesională;
• Cursuri de formare profesională în domeniul turismului.

Candidații interesați vor expedia CV-ul la adresa de email: jobs.winetours.md@gmail.com
Termen limită: 24 iulie 2017. Doar candidații selectați vor fi invitați la interviu.
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть