Manager de proiect la birou de arhitectură

VISARH BIROU
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: От 18000 До 24000 MDL
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Готовы трудоустроить беженцев
Ești pasionat de arhitectură și ai abilități de gestionare a proiectelor? Te invităm să te alături echipei noastre!

Poziție: Manager de Proiect

Responsabilități:
- Coordonarea și gestionarea proiectelor de la concept până la finalizare.
- Colaborarea cu echipa de arhitecți, ingineri și designeri pentru a asigura livrarea proiectelor la timp și în conformitate cu specificațiile.
- Gestionarea bugetelor și a resurselor necesare pentru fiecare proiect.
- Asigurarea respectării standardelor de calitate și a reglementărilor în vigoare.
- Comunicarea eficientă cu clienții și alte părți interesate pentru a asigura satisfacția acestora.

Cerințe:
- Experiență de minimum 1 an în gestionarea proiectelor.
Studii superioare în curs sau finalizate în domeniul arhitecturii sau managementului.
- Abilități excelente de planificare, organizare și comunicare.
- Cunoștințe în programe de management al proiectelor.
- Capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic și de a gestiona mai multe proiecte simultan.

Oferim:
- Oportunitatea de a lucra într-un mediu creativ și dinamic.
- Pachet salarial atractiv și beneficii suplimentare.
- Posibilități de dezvoltare profesională și formare continuă.
- Un mediu de lucru prietenos și colaborativ.

Te așteptăm să faci parte din echipa noastră și să contribui la realizarea unor proiecte remarcabile!
Телефон:
069575680
Контактное лицо:
Burminschii Victor
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть