Inginer - energetician

Capital SRL
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный день
Место работы: На территории работодателя
Cerinte:

- Studii tehnice în energetică;
- Experiență în domeniu ;
- Categoria 5;

Responsabilități:

- Supravegherea respectării cerinţelor Normativelor de Securitate de către angajaţii tuturor subdiviziunilor întreprinderii prin intermediu activităţilor de auditare a locurilor de muncă;
- Formarea şi informarea cu privire la programele de securitate la locul de muncă stabilite în cadrul întreprinderii;
- Stimularea respectării unei culturi în domeniul protecției și securității în muncă;
- Aducerea la cunoștință angajaților despre obligativitatea utilizării echipamentelor de protecție individuală și colectivă;
- Colaborarea la investigarea accidentelor de muncă de către instituțiile abilitate și realizarea investigării accidentelor și incidentelor de muncă, precum şi a accidentelor persoanelor terţe care au avut loc în instalaţiile întreprinderii;
- Realizarea inspecţiilor şi elaborarea rapoartelor privind anomaliile şi incidentele depistate;
- Propagarea măsurilor de urgență prevăzute în planul de urgență a întreprinderii;

Oferim:

- Angajare oficiala,
- Salariu competitiv
- Lucru în echipă prietenoasă
- Posibilitatea dezvoltării

Candidații interesați sunt rugați să ne expedieze CV-ul însoțit de o poză și de o scrisoare de intenție la următoarea adresă de e-mail: capital07@mail.ru
Телефон:
+373 698 24 646
Контактное лицо:
Зинаида
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть