Director de marketing

Goring Hotel №5216868, 14 июля 2017
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Goring Hotel este o companie globala cu un portofoliu larg de branduri hoteliere, ceea ce inseamna o lume de oportunitati pentru dumneavoastra. Succesul nostru vine de la mii de oameni din întreaga lume care fac parte din echipa Hotelului GORING. Sunt ideile, inspirația și efortul lor care ne fac să fim cei care suntem. Este vorba de individualitatea pe care o iubim.
Avem nevoie urgentă de serviciile unor "manageri de marketing" devotați și harnici,

Manager Marketing Responsabilitati:
> Prospectați și dezvoltați conturi noi în conformitate cu viziunea și declarația de misiune a hotelului.
> Asigurarea unei creșteri consecvente și profitabile a veniturilor din vânzări prin planificarea și implementarea adecvată și gestionarea personalului de vânzări.
> Crearea și gestionarea programelor speciale de marketing.
> Dezvoltați și construiți rețele cu profesioniști din industria hotelieră.
> Pregătiți rapoarte săptămânale și lunare de vânzări și marketing.
> Dezvoltați și executați toate activitățile de marketing digital, inclusiv campaniile și reclamele.
> Sugerați oportunități de a oferi managementului ori de câte ori este posibil.
> Efectuați alte sarcini care sunt atribuite pentru creșterea hotelului.

Titlurile managerului de marketing:
> Diplomă de licență sau diplomă în domeniul marketingului sau al domeniului conex.
> Abilități excelente de comunicare scrisă și orală
> Competențe organizaționale puternice, cu o atenție deosebită pentru detalii.
> Cunoștințe de calculator.
> Abilitatea de a furniza în mod eficient prezentări diferitelor părți interesate și clienților
> Abilitatea de a lucra și de a dezvolta într-un mediu multi-resurse.
> Aptitudini puternice interpersonale cu abilitatea de a lucra într-un mediu orientat spre echipă

Aceste poziții de aici în hotelul GORING poartă un pachet atractiv de compensare și o atmosferă bună de lucru. Care include:
Salariu excelent
Bonus pentru orele suplimentare.
Asigurari de sanatate / viata.
Cheltuieli de relocare.
Asistență educațională.
Familie / cazare unică.
Dacă vă simțiți că vă ocupați de rolul de mai sus, vă rugăm să trimiteți CV-ul dvs. / RESUME, Vă vom plăcea să vă prezentați aici la Hotelul GORING alăturându-se echipei noastre câștigătoare.
Контактное лицо:
David Morgan
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть